Adana'da Satılık Villa Fiyatları

Adana Satılık Villa Fiyatları

Son yıllarda özellikle pandemi ile birlikte insanlar konut alırken villalara yöneldi. Kalabalıklardan uzak, rahat ve ferah bir nefes almak isteyen insanlar, aileleriyle birlikte kafalarını dinleyebilecekleri villa projelerini araştırıyor. Adana’da satılık lüks villa yaparak insanları hayallerindeki konforlu yaşam alanlarına kavuşturan Handan Karay İnşaat, satılık villa fiyatları, villa alırken nelere dikkat edilmeli, neden villa alınmalı gibi soruların cevaplarını sizler için derledi…

Adana’da Satılık Villa Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  • Kira getirisine göre:Emlak fiyatının belirlenmesinde en basit ve gerçekçi yöntem kira getirisidir. Ülkemizde villanın değeri ortalama 214 kira bedelidir. Alınan villanın geri dönüş süresi yaklaşık 18 yıldır. Ancak bu süre büyükşehirlerde 30-40 yıla kadar çıkabilmektedir.
  • Konumuna göre:Satın alınacak villanın konumu da en belirgin faktörlerdendir. Bu nedenle villanın çevresindeki gayrimenkullerin fiyatını da değerlendirilerek fiyatı ölçümleyin.
  • Konforuna göre:Villanın yapımında kullanılan teknoloji, malzemelerin kalitesi, ihtiyaçları karşılayıp karşılamaması, konforu da fiyata etki eder. Daha lüks villalar daha pahalıdır.
  • Havuzu olmasına göre:Villanın bahçesinin olması, havuzunun bulunması da fiyatı etkileyen unsurlardandır. Havuzlu ve bahçeli villalar normal villalara göre daha pahalıdır.
  • Manzarasına göre:Satın alacağınız villanın manzarası da önemlidir. Göle veya ormana manzarası varsa fiyatı da artar.
  • Sosyal donatılarına göre:Villada ekstra kullanım alanları (spor salonu, sinema odası, sosyal tesis vb.) alanlar bulunması da villanın fiyatını etkiler.
  • Yeniliğine göre:Villanın ne zaman yapıldığı da önemlidir. Sıfır villalar, daha eski yıllarda yapılmış villalara oranla daha pahalıdır.

Adana’da Satılık Villa Projesi: Villa Marina!

Handan Karay İnşaat da Adana’da villa projeleri üreterek vatandaşları hayallerindeki yaşam alanlarına kavuşturuyor. Topalak köyü civarlarında, havası, suyu ve eşsiz orman ve göl manzarası ile Adana’daki en özel projelerden olan Villa Marina projesini üreten Handan Karay İnşaat, sessiz, huzurlu, oksijen dolu bir yaşamı hizmetinize sunuyor. Site içerisinde toplam 46 villadan oluşan proje, konforlu ve eksiksiz bir yaşamın kapılarını aralıyor. 400 m2 arsa içerisinde 225 m2 villalardan oluşan proje, geniş ve kullanışlı mutfağı, salon, yatak odası ve çocuk odalarında modern ve klasik çizgileri birleştiriyor. 5+1 villalar bağımsız bahçeleri ile kendi hobi alanlarınızı oluşturmanıza imkân tanırken, ortak havuzu ile de sıcak yaz günlerinde kulaçlarınızla serinleyeceğiniz bir ortam sunuyor.

Doğa ile haşır neşir olabileceğiniz bir yaşam Villa Marina’da!


Sosyal Medyada Paylaş

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<