Kalite ve Müşteri Politikamız

Adana Handan Karay İnşaat Kalite ve Müşteri Politikamız

Handan Karay İnşaat olarak temel hedefimiz; ulusal ve uluslararası kalite standartlar doğrultusunda projeler üreterek yüzde 100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu doğrultuda projenin çiziminden inşaa ve teslim aşamasına kadar bütün süreçleri profesyonel anlayış ve yaklaşım ile sürdürüyoruz.

Bütün projelerimizde işçi sağlığı ve güvenliği, çevreye saygı gibi standartları ön planda tutarak projeler üretiyoruz. Çalışanlarımızın da daha yetkin ve başarılı olabilmeleri adına sektörel yenilikleri yakından takip edip uygulamayı, kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini edinebilmelerini önemsiyoruz.

Yürürlükteki mevzuat, düzenleme ve yasal şartlara uymak, faaliyetlerimizin çevreye vereceği zararları ortadan kaldırmak, çalışanlarımızda ve tedarikçilerimizde çevre bilincini oluşturmak, gelecek nesillere daha güzel bir çevre bırakmak için sürdürülebilir çevre yönetim sistemini sağlamak hedefimizdir.

Her projemizi en üst düzey tekniklerle, hedeflenen kalitede ve bütçe sınırlarında eksiksiz tamamlayıp zamanında teslim etmek temel amacımızdır.

Konut üretiminde tüm süreçlerde ihtiyaç ve beklentileri karşılayan bir anlayış ile güvenilir ve aranılan firma olmayı amaçlıyoruz.

Sürdürülebilir bir başarı için yüzde 100 müşteri memnuniyetinin şart olduğunu biliyoruz. Bu nedenle müşteri odaklı çalışıyor, onların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda projeler üretiyoruz. Projenin başlangıcından tamamlanmasına kadar ki bütün süreçte iletişimi üst seviyede tutuyor, sadece satış öncesi değil satış sonrasında da kaliteli hizmet anlayışıyla desteğimizi sürdürüyoruz.

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<