Biz Kimiz

Adana Handan Karay İnşaat Konut Projeleri Hakkında

Adana inşaat firmalarından biri olan Handan Karay İnşaat, 17 yılı aşkın sektörde deneyimi bulunan Handan Karay Uluğ tarafından kuruldu. Kalite, konfor ve güveni ön planda tutarak projeler üreten Handan Karay İnşaat, kentin gelişmeye açık farklı lokasyonlarında yüzlerce yaşam alanı üreterek vatandaşları hayallerindeki evlere kavuşturdu.

Projelerini geliştirirken sadece günümüzün değil, geleceğin ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduran Handan Karay İnşaat, vatandaşların içinde kendilerini yuvalarında hissedeceği, ihtiyaçlarını karşılayan konforlu konutlar üretmeyi ilke kabul etti.

Konut yapımının yanında Kentsel Dönüşüm ve bina yenileme çalışmalarını da sürdüren Handan Karay İnşaat, uzman ekipleri ve makine parkı ile bina yeri kazma çalışmalarını da sürdürmektedir. Aldığı işleri planlanan süre içerisinde teslim etme garantisi ile çalışan Handan Karay İnşaat, bünyesindeki mimarlar ile birlikte iç mekân mimari projelerini de başarıyla sürdürmektedir.

Adana’da Satılık Lüks Daire’de Bir Marka

Deneyimli insan kaynağıyla her projede tedarikçi ve marka seçimine büyük özen gösteren firma, kaliteyi ön planda tutan anlayışı ile sektörde kısa zamanda adından söz ettirdi.

Bütün projelerinde teknolojiye ilham veren tasarımları buluşturan Handan Karay İnşaat, yenilikçi anlayışla ürettiği satılık lüks konutlar ile sektörün, kentin, daire sahiplerinin ve yatırımcıların gözdesi olmayı başardı.

Gücünü müşteri memnuniyetinden alan Handan Karay İnşaat, Adana’da Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam’da mimari tasarımıyla ‘estetik’, enerji tasarrufu sağlayan yöntemlerle ‘çevreci’, inşaat teknolojisiyle ‘sağlam’ yaşam alanları üretmeyi sürdürmektedir.


Adana Handan Karay İnşaat Konut Projeleri Çözümleri
Adana Handan Karay İnşaat Konut Projeleri Bina Çözümleri

Tecrübe

Yüzlerce konut yaparak vatandaşları hayallerindeki eve kavuşturduk.

Adana Handan Karay İnşaat Konut Projeleri Yenileme Çözümleri

Kalite

Birinci sınıf kalitedeki konutlarımız mutlu ve huzurlu yaşamlar sunuyor.

Adana Handan Karay İnşaat Konut Projeleri Kazma Çözümleri

Bina

Son yönetmeliklere uygun ürettiğimiz binalar güvenli yaşamın adresi oldu.

Adana Handan Karay İnşaat Konut Projeleri İç Mekan Çözümleri

Mutlu Aile

Yüzlerce aileyi evlerine kavuşturarak mutlu aile tablosu oluşturduk.

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<