Neden Handan Karay İnşaat

Neden Handan Karay İnşaat

Handan Karay İnşaat olarak 17 yılı aşkın tecrübe ile güveni ön planda tutup kaliteli ve konforlu konutlar üreterek yüzlerce vatandaşı ev sahibi yaptık. Adana’da Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam’da onlarca gelişmeye açık lokasyonda satılık konut üreterek inşaat sektörüne yön verdik. Projelerimizde sadece günümüzün değil geleceğin ihtiyaçlarına dönük konutlarla vatandaşlarımızın bütün beklentilerini karşıladık. Bütün çalışmalarımızda vatandaşlarımızın alırken kazanacakları projeler üretmeyi bir borç bildik. Bu kapsamda doğru lokasyonda, kaliteli malzeme ile doğru daire tipi üretip vaktinde teslim etmeyi ilke olarak kabul ediyoruz.

Doğru Lokasyon

Handan Karay İnşaat olarak vatandaşlarımıza alırken kazanacakları konutlar üretmek temel amacımız. Bu doğrultuda bütün projelerimizin gelişmeye açık doğru lokasyonlarda olması için çaba gösteriyoruz. Her projemiz için derinlikli lokasyon taramaları yaparak geleceğe dönük yatırımlar yapmalarını sağlıyoruz. Böylece vatandaşlarımıza huzurlu bir yaşam vadeden konutların yanı sıra çocuklarına miras bırakabilecekleri kazançlı yatırımlar sunuyoruz.

Kaliteli Malzeme ve Doğru Daire Tipi

Handan Karay İnşaat olarak projelerimizi şekillendirirken lokasyon, sosyal yapı ve müşteri ihtiyaçlarını gözeterek doğru daire tipi oluşturmaya azami önem gösteriyoruz. Geleneksel aile yapısının etkili olduğu lokasyonlarda daha geniş ve ferah evler üretirken, çekirdek ailelere yönelik ise minimalist ve ergonomik dairelerle ihtiyaçları gözetiyoruz. Kaliteden ödün vermediğimiz konut projelerimizle vatandaşlarımızı hayallerindeki konforlu lüks dairelere kavuşturuyoruz.

Vaktinde Teslim

Handan Karay İnşaat olarak 17 yılı aşkın bir süreçte yüzlerce konut üreterek vatandaşlarımıza teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. Temel amacımız; halkımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayabilecekleri konutlar üretmektir. Bu doğrultuda kaliteden ödün vermeden konforlu yaşam alanları ile geleceğe yön veriyoruz. Temel prensibimiz, bize güvenen insanları hiçbir konuda hayal kırıklığına uğratmadan memnuniyetlerini sağlayıp, belirttiğimiz tarihte konutlarını teslim etmektir. Handan Karay İnşaat güvencesiyle mutlu yarınlar sizleri bekliyor!

Profesyonel Çalışma

Handan Karay İnşaat, sektörde 17 yılı aşkın tecrübe ile onlarca konut projesinde yüzlerce vatandaşımızı hayallerindeki evlere kavuşturmayı başardı.

Tüm projelerinde proje çiziminden inşaat ve teslim sürecine kadar bütün aşamalarda profesyonel standartlarda hizmet veren Handan Karay İnşaat, geniş makine parkı ve alanında uzman mühendis ve işçi havuzuyla üstlendiği projeleri büyük bir başarıyla tamamladı.

Bütün projelerinde yüzde 100 müşteri memnuniyeti oluşturma ülküsüyle hareket eden Handan Karay İnşaat, sektördeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek projelerine devam etmektedir.

Zamanında Teslimat

Handan Karay İnşaat olarak bütün projemizde temel hedefimiz; projelerimizi müşterilerimize söz verdiğimiz zamanda teslim etmektir. Bu amaçla geniş bir makine parkı ve yetişmiş çalışan desteğiyle dört mevsim büyük bir hızla çalışarak projeleri zamanında bitirip teslim etmekteyiz.

Bütün müşterilerimizi Handan Karay ailesinin birer ferdi olarak görüyoruz. Bu amaçla ailemizin hiçbir ferdinin mağdur olmasını istemeyiz. İnşaatın yapım aşamasından teslim aşamasına kadar bütün süreçte müşterilerimizle birebir iletişim halindeyiz.

Konut projelerimiz ve üstlendiğimiz Kentsel Dönüşüm çalışmalarını büyük bir hassasiyetle vaktinde bitirip vatandaşlarımızı mutlu, huzurlu ve güvenli yarınlara hazırlıyoruz.

Depreme Dayanıklı

Handan Karay İnşaat olarak bütün projelerimizde proje çiziminden inşaa ve tamamlanıp teslim edilmesine kadar profesyonel ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Hesaplamalarımızı en ince ayrıntısına kadar yapıyor, bütün projelerimizi yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak yürütüyoruz.

Yasal standartları göz önüne alarak ürettiğimiz konut projelerinde en güvenilir markaları kullanıp güvenli ve lüks yaşam alanları ile vatandaşlarımızı ayrıcalıklı yaşama ulaştırıyoruz.

Depreme dayanıklı ürettiğimiz konut projelerimiz ile vatandaşlarımızın güvenlik beklentisini üst seviyede sağlıyor, aileleriyle birlikte konforlu yaşam alanları ile ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyoruz.

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<