Park Hayal ile Yeni Bir Yaşam Yükseliyor

Park Hayal ile Yeni Bir Yaşam Yükseliyor

Adana’da satılık lüks konutun adresi Handan Karay İnşaat, Çukurova’ya değer katmaya devam ediyor. Handan Karay İnşaat tarafından Yurt Mahallesi’nde yapımı sürdürülen Park Hayal Projesi hızla yükseliyor.

Hayallerin ötesinde bir yaşam sunacak olan Park Hayal Projesi, modern ve ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralayacak. Estetik mimarisi ve kullanışlı planı ile dikkat çekecek olan Park Hayal, bulunduğu çevreye de değer katacak.

Toplam 2 blok ve 22 kattan oluşacak proje, her katta 4 daire olmak üzere toplam 88 daireden oluşuyor. 4+1 açık mutfak olan daireler, 165 m2’lik yaşam alanından oluşuyor.

Açık ve kapalı otoparka sahip olan Park Hayal Projesi’nin her aşamasında ise 1. kalite malzeme kullanılıyor. 4 adet de işyeri bulunan Park Hayal projesi ile hayallerdeki yaşam gerçek olacak.

Adana’da Satılık Lüks Daire’nin En Popüler Semtlerinden Biri

Park Hayal Projesi’nin yükseldiği Yurt Mahallesi, Adana’da satılık lüks daire denildiğinde akla gelen ilk semtlerden biri olarak öne çıkıyor. Turgut Özal Bulvarı ile Otoban’ın arasında yer alan Yurt Mahallesi, bir tarafında Hayal Park ve Masal Park gibi popüler olan sosyal alanlar, diğer yanında ise metro hattının geçtiği Alparslan Türkeş Bulvarı ile eşsiz bir lokasyonda bulunuyor.

Park Hayal’in Avantajları

  • Turgut Özal Bulvarı’na yürüme mesafesinde (10 dk.)
  • Hayal Park 'a 3 dk.
  • Masal Park ’a 2 dk.
  • Metro Hattı Mavi Bulvar Durağı’na 4 dk.
  • Gaziantep-Mersin Otobanı’na araba ile 3 dk.

Sizler de mutluluğu açılan kapı olan Park Hayal Projesi’nden ev sahibi olmak için acele edin. Handan Karay İnşaat güvencesi ile Park Hayal’de ayrıcalıklı yaşam sizleri bekliyor.


Sosyal Medyada Paylaş

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<