Ayrıcalıklı Yaşamın Adresi: Villa Marina

Ayrıcalıklı Yaşamın Adresi: Villa Marina

Pandemi nedeniyle değişen konut talepleri sonrası villa projelerinde artış yaşanıyor. Adana’da satılık lüks dairelerin adresi Handan Karay İnşaat da Villa Marina projesiyle insanları güvenli ve konforlu yaşam alanlarına kavuşturuyor.

Havası, suyu, eşsiz orman ve göl manzarası ile Adana’nın en güzel bölgelerinden biri olan Topalak köyü civarlarında yapılan Villa Marina projesi, site içerisinde 46 villadan oluşuyor. Şehrin stresinden uzak, Çatalan Barajı, doğa ve Adana manzaralı lüks villalar, konforlu ve eksiksiz bir yaşamın kapılarını ardına kadar aralıyor. Doğa dostu satılık lüks villa projesinde farklı tasarımlarla sıcak bir yuva vatandaşları bekliyor.

“İnsanlar Kendilerini Güvende Hissedebilecekleri Konutlar İstiyor”

Handan Karay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Handan Karay Uluğ, özellikle pandemi nedeniyle vatandaşların konut talebinin değiştiğini, insanların kendilerine güvende hissedebilecekleri, kalabalıklardan uzak bir yaşam tercih etmeye başladıklarını söyledi. Bunun sonucunda villa projelerinin öne çıkmaya başladığının altını çizen Uluğ, kendilerinin de bu talepler sonrası Villa Marina Projesi’ni ürettiklerini ifade etti.

Adana’da Lüks Villa Denildiğinde Akla Villa Marina Gelecek!

Adana’nın havası, suyu ve manzarası ile en güzel bölgelerinden birinde ürettikleri projenin doğal ve yalın dış cephe görünümü ve modern-estetik tarzı bir araya getirdiğine vurgu yapan Uluğ, “Villa Marina projesi Adana’da ayrıcalıklı yaşamın adresi olacak. Villa Marina projemiz huzur, konfor ve estetik sunuyor. Projede oldukça şık ve göz alıcı villa seçenekleri vatandaşlarımızı bekliyor.” dedi.

Villa Marina, Ayrıcalıklı ve Lüks Yaşamın Adresi Olacak!

Villa Marina Projesi’nin 400 m2 arsa içerisinde 225 m2 villalardan oluştuğunu dile getiren Uluğ, “Geniş ve kullanışlı mutfak, salon, yatak odası ve çocuk odalarında modern ve klasik çizgileri birleştiren 5+1 villalar, ayrıcalıklı yaşamın güzelliklerini sunuyor. Ortak havuz ile sıcak yaz günlerinin tadını çıkarabileceğiniz projemiz, rahat ve bağımsız bahçeler, kendi hobi alanlarınız ve bahçe düzenlemesini kendinizin yapabileceği alanlar ile de doğa ile haşır neşir olabileceğiniz bir ortam hazırlıyor.” diye sözlerini tamamladı.


Sosyal Medyada Paylaş

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<