Geniş ve Ferah Yaşam Handan Karay Konsept’te!

Geniş ve Ferah Yaşam Handan Karay Konsept’te!

Lüks ve konforlu konutlar üreterek vatandaşları hayallerindeki evlere kavuşturan Handan Karay İnşaat, Handan Karay Konsept projesiyle geniş ve ferah yaşamın kapılarını aralıyor.

Adana’nın en özel lokasyonlarından biri olan Mavi Bulvar Tellidere Otoyol Çıkışı’nda yer alan Handan Karay Konsept projesi, sunduğu konforlu yaşamın yanı sıra eşsiz lokasyonu ile şehrin her noktasını ulaşılabilir kılıyor. 4+1 185 m2 yaşam alanlarıyla geniş ve ferah bir yaşamın kapılarına aralayan proje, hemen yanı başındaki otoban, Alparslan Türkeş Bulvarı ve Adana Metrosu ile şehrin her noktasına sorunsuz ulaşım imkânı tanıyor.

Handan Karay Konsept, Yaşamı Kolaylaştırıp Güzelleştiriyor!

Handan Karay İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Handan Karay Uluğ, projenin dikkat çekici mimarisi ve kullanışlı planıyla lüks bir yaşamın kapılarını araladığının altını çizdi. Ebeveyn banyolu ve giyinme odalı kat planları ile yaşamı kolaylaştırıp güzelleştirdiğini ifade eden Uluğ, “Tek blok 20 katlı, her katta 2 daire bulunan Handan Karay Konsept, açık otoparkıyla da park sorununuzu ortadan kaldırıyor.” ifadelerini kullandı.

Adana’da Satılık Lüks Konutlar Handan Karay İnşaat’ta

Handan Karay İnşaat olarak Seyhan, Çukurova, Sarıçam ve Yüreğir’de satılık lüks konut projeleri üreterek vatandaşları uygun fiyatlarla hayallerindeki evlere kavuşturmak istediklerini ifade eden Uluğ, şimdiye kadar yüzlerce aileyi ev sahibi yaptıklarını anlattı. Firma olarak şehrin çeşitli noktalarında kentsel dönüşüm projeleri de yürüttüklerinin altını çizen Uluğ, güvenli ve konforlu yaşamın adresi olmaya devam edeceklerini söyledi.


Sosyal Medyada Paylaş

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<