Adana’da Satılık Dairenin Doğru Adresi: Handan Karay İnşaat

Adana’da Satılık Dairenin Doğru Adresi: Handan Karay İnşaat

İnşaat sektöründeki 17 yılın getirdiği tecrübe ile Adana inşaat firmalarından Handan Karay İnşaat, kalite, konfor ve güveni ön planda tutarak ürettiği konut projeleri ile Adana’da satılık dairenin güvenilir adresi oldu.

Handan Karay İnşaat, Adana’nın Seyhan, Çukurova, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinin gelişmeye açık lokasyonlarında ürettiği yaşam alanları ile yüzlerce aileyi hayallerindeki evlere kavuşturdu. Projelerinde sadece günümüzün değil geleceğin ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduran Handan Karay İnşaat, vatandaşların içinde kendilerini yuvalarında hissedeceği, ihtiyaçlarını karşılayan konforlu konutlar üretmeyi ilke kabul ediyor.

Konut projelerinin yanı sıra Kentsel Dönüşüm çalışmalarını da sürdüren firma, bugüne kadar Adana’da onlarca binayı yıkıp yeni deprem yönetmeliklerine göre yaparak vatandaşları güvenli yaşamlara kavuşturdu.

Bina yapımının yanında bina yenileme çalışmaları da yürüten Handan Karay İnşaat, apartman yönetimleri ile anlaştıktan sonra binaları yenileyerek daha lüks hale getiriyor.

Geniş bir uzman kadrosu ve makine parkı bulunan firma, sektörde bina yeri kazma konusunda da faaliyetlerini sürdürüyor.

Aldığı işleri planlanan süre içerisinde teslim etme garantisi ile çalışan Handan Karay İnşaat, bünyesindeki mimarlar ile birlikte iç mekân mimari projelerini de başarıyla sürdürmektedir.

Adana’da Satılık Lüks Daire’de Bir Marka

Deneyimli insan kaynağıyla her projede tedarikçi ve marka seçimine büyük özen gösteren firma, kaliteyi ön planda tutan anlayışı ile sektörde kısa zamanda adından söz ettirmeyi başardı.

Bütün projelerinde teknolojiye ilham veren tasarımları buluşturan Handan Karay İnşaat, yenilikçi anlayışla ürettiği satılık lüks konutlar ile kısa sürede sektörün, kentin, daire sahiplerinin ve yatırımcıların gözdesi oldu.

Gücünü müşteri memnuniyetinden alan Handan Karay İnşaat, Adana’da Seyhan, Çukurova, Yüreğir ve Sarıçam’da mimari tasarımıyla ‘estetik’, enerji tasarrufu sağlayan yöntemlerle ‘çevreci’, inşaat teknolojisiyle ‘sağlam’ yaşam alanları üretmeye devam ediyor.


Sosyal Medyada Paylaş

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<