Evinizi Aydınlık Gösteren Renk Önerileri

Adana Satılık Lüks Konutları İle Bilinen Handan Karay İnşaat’tan Salon Dekorasyon Önerileri

Kimi renkler evi daha basık, bunaltıcı gösterirken kimi renkler de aydınlık görünmesini sağlar. Evde konforlu ve ferah zaman geçirmek için aydınlık renklerin seçilmesi önemlidir. Adana satılık lüks dairelerin adresi Handan Karay İnşaat, evde zaman geçirmeyi çok daha zevkli hale getirecek, evinizi ferah ve aydınlık gösterecek 2022 yılının popüler 6 rengini sizler için derledi...

Lavanta

Sıcak tonlara sahip olan lavanta, karanlık bir odaya parlaklık katar. Lavanta, pasteller ya da gri ve beyaz gibi basit nötrlerle de eşleştirilebilir.

Güneş Sarısı

Sarı renk, doğal ışık yeterli olmadığında bu açığı yapay ışıkla oluşturmaya olanak sağlar. Küçük pencereli yatak odaları ya da banyolar için uygun bir renk olan sarı, sıcak bir hava katmak için beyaz vurgular ve hafif ahşap detaylarla uyumlu olacaktır.

Bebek Mavisi

Bebek mavi olarak bilinen açık mavi renk, özellikle beyaz vurgularla eşleştirilerek, alana parlaklık getirmeye yardımcı olur. Evin karanlık köşeleri ve banyo için idealdir.

Parlak Tarçın

Balkabağı, mandalina ya da kayısı renginde sıcak tonlar, karanlık bir mutfakta ya da yemek odası gibi insanların toplandığı yerlerde iyi sonuç verir. Daha şık bir görünüm için kahverengi ve beyaz vurgulu daha koyu ahşap detaylarla eşleştirilebilir.

Tatlı Gri

Hafif veya orta tonlarda kullanılan gri, alanı aydınlatır. Ortamı sıcak tutmak için güvercin grisi veya grej (gri ve bej karışımı) gibi yumuşak tonlar kullanılmalıdır. Özellikle ilave sıcaklık için lavanta ya da pembe tonlarıyla eşleştirilebilir.

Şeker Pembe

Pembe renk, ortamı oldukça aydınlatır. Ayrıca fuşya gibi daha cesur bir renk düşünüyorsanız, onu vurgulu bir duvarda kullanmak daha iyi olacaktır çünkü ultra parlak gölgeler odayı daha küçük hissettirebilir.


Sosyal Medyada Paylaş

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<