Ferah Bir Ev İçin Altın Kurallar

Soğuk kış günlerinin geride kaldığı ve bahar havasının kendini göstermeye başladığı bu günlerde basit birkaç adım ile daha ferah bir ev ortamı oluşturulabilir. Yaşam alanınızı dekore ederken ortamın havasını değiştirmek için aydınlatma, renk değişimi gibi oyunlar yeterlidir. Handan Karay İnşaat olarak evinizi ferah bir ortama dönüştürecek kolay dekorasyon önerilerini sizler için derledik…

Aydınlatma

Oda dekorasyonunu öne çıkartan aydınlatmalar fazla parlaksa ortamda rahatsız, yorucu ve bunaltıcı bir alan oluşturabilir. Dolayısıyla gözü yormayan ve yumuşak ışık tonları tercih edilmelidir. Bunun için led avize kullanılabilir.

Sizi Mutlu Eden Renkler

Salon dekorasyonu için ışık kadar renkler de önem taşır. Renkler, alanı olduğundan daha aydınlık ve ferah gösterir. Mobilyalarda sevdiğiniz, huzur bulduğunuz tonları kullanmaya özen gösterin.

Sade ve Konforlu Mobilyalar

Sizi dinlendiren, rahat hissettiren mobilya ve aksesuarları tercih edin. Tekli koltuğun yanına dergi ve kitaplarınızı koyabileceğiniz dergilik çantası veya tabak ve bardak koyabileceğiniz minik sehpalar yerleştirebilirsiniz.

Kitaplık

Salonu kişisel bir alana dönüştürmek için kitaplıktan faydalanabilirsiniz. Kitaplıklara hobi ve aksesuar ürünleri de yerleştirilebilir.

Teknolojik Ürünler

Günümüzde gelişen teknolojiyle televizyon da bilgisayar gibi kullanılabiliyor. Televizyon ile internete bağlanarak film ve dizi izlenebiliyor ve dijital platformlarda gezinilebiliyor. Dolayısıyla birden fazla cihaz yerine özellikleri fazla ve kullanışlı olan teknolojik aletler kullanabilirsiniz. Kabloları ise televizyon ünitesinin içerisine saklayabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş

Copyright © 2024 HANDAN KARAY İNŞAAT. Tüm Hakları Saklıdır.

<